İçeriğe geç

Sandviç Panel, Sandviç Panel Fiyatları Burada çok ucuz !

  • 3 min read

Sandviç panel spesifik bir varlığı ile karakterize yüksek estetik nitelikleri ile sandviç panel çatı

Sandviç panel, bir zıvana ve zıvana bağlantı ile poliüretan köpük ile izole edilmiş bir kendi kendini destekleyen çift cidarlı (iki duvarlı) polikarbon ile çok uyumlu çalışmaktadır. Büyük uzunlamasına sahalar üzerinde panel örtüşme öngörülebilir. Panel statik direncini artırmak için izin 5 kaburga tarafından oluşur. çekirdek yalıtım farklı kalınlıklarda mevcuttur; iç yüzü PVC o zootekni ortamda agresif maddelere karşı dirençli olduğu bakacak özel bir galvaniz sacdan ile karakterizedir. sandviç panel kırma çatı için kullanılabilir , ama aynı zamanda duvarların kaplaması için dikey kullanabilirsiniz. sabitleme sistemi açık kapaklar, sayı ve stres direnci güvence altına almalıdır sabitleme elemanlarının yerini kullanma imkanı ile bir nüfuz türüdür. Sandviç panel fiyatları bu paneli üzerinde , fotovoltaik mono- ve poli kristal modülleri sabitleme LB1 sistemi kullanılabilir.

Sandviç panel fiyatları değişkendir. Uzunluklarda asbestli çimento levha yapılan geleneksel çatılar endüstriyel binalar için uygundur.

Sandviç Panel fiyatları, bunu yerine yalıtılmış bir çözümdür. zırhlı beton veya kavisli elemanlar katıldı precompressed çimento prefabrik kiriş yapılmış karolar çatıları ile endüstriyel binalar için de uygun .

 

SANDVİÇ PANEL ÖZELLİKLERİ

Sandviç panel yüksek bir yük direnç gösterir , bunu 5 kaburga levha ile , eğri olsa bile , 6 m 3.3 m yarıçaplı eğri çatılar oluşturmanıza olanak sağlar . sabitleme özel çelik elemanlarına destek yapısı sayesinde sonunda yapılır.

Bir yüksek estetik kalite ile büyük çatılar için idealdir 6 sinüsoidal dalgalar , Çatı paneli. Isovela tarım ve endüstriyel binalar için ve asbest lif çatıların ikamesi için uygundur. ısı yalıtımı poliüretan çekirdek tarafından garanti edilmektedir. Farklı renklerde mevcuttur. Estetik , o ışıkla ve çatı pencereleri elemanları geniş bir yelpazede farklı çatı sistemleri sayesinde entegrasyonunu sağlar . Ayrıca, tek ve çok kristalli fotovoltaik çatılar için uygundur.

Çatı paneli 5 hadve Broşür sandviç panel 5 ve 3 hadve ile su yalıtımı , izolasyon ve kolay kurulumu ile en iyi ısı yalıtımına sahiptir. Sivil ve endüstriyel İNŞAATI , prefabrik , asma tavan ve mobil duvarlar için idealdir. Bilgi isteme özellik Teknik veri Renkler Aksesuarlar Üst taraf: Alt taraf : izolasyon: Boyalı galvanizli çelik (mm) 4/10 Boyalı galvanizli çelik (mm) 4/10 Pur yoğunluğu 40 +/- 2 kg / m3

sandviç panel

sandviç panel

SANDVİÇ PANEL AKSESUARLARI

 1 – Kapalı yan yanıp sönüyor: çıkıntılı panelin yan kenarını kapsayacak.

Açılmış yan yanıp sönen

2 – Açıldı yan yanıp sönme: duvara bitişik panelin yan kenarını kapsayacak. Kapalı ön yanıp sönen

3 – Kapalı ön yanıp sönüyor: çıkıntılı panelinin üst tarafını kapsayacak. Açılmış yan yanıp sönen

4 – ön yanıp açılan : duvara bitişik panelin üst kenarına kapsayacak.  Şekilli sırt kapağı

5 – Şekilli sırt kap : çift şekilli menteşe elemanı .  Pürüzsüz Colmo

6 – Pürüzsüz sırt kap: Kurulum sırasında şekil kapağı menteşeli .

7 – sırt kapağı altında: çelik yapılar üzerinde sahalar alt tarafını katılmak için .  Siluet Profilo testata

8 – Siluet: kalınlığı 30 , 40 ve 50 mm için kullanılabilir paneli kafasını kapatın.  vidalar 10 – Kendi kendine vurma ve kendinden delme vida kullanılabilir çeşitli boyutları .