İçeriğe geç
polikarbon levha 2

Ucuz 6mm Polikarbon Levhaları

  • 2 min read

6mm polikarbon levha çift duvarlı ve 6mm kalınlığındaki bu kullanışlı polikarbon levha; 6mm polikarbon levha amacınıza uyumlu çalışarak çatı ve duvarlarda ya da reklam tarzı işlerde kullanacağınız, ihtiyaçlara cevap veren türde bir polikarbonat levha sistemidir.

6mm çift duvarlı polikarbonat, standart 8mm malzeme ile aynı yüksek darbe dayanımı, mükemmel ısı tutma oranı ve% 80 ışık iletimi sunar. İnce profil, sebze meyve seraları veya veranda kaplamaları için idealdir.

Çift Duvarlı 6mm Polikarbonat Levha ticari sera kullanımı için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Polikarbon ürünleri net olarak veya özel olarak formüle edilmiş renkler ve renk tonları ile 210cm x 600cm genişlikte mevcuttur. Polikarbon % 99.5 UV koruması sunar. . Yaprağın çoklu duvar tasarımı ve hafifliği, destek yapısının maliyetinde bir azalmaya olanak tanır. Paramparça olmamış polikarbonat, UV dirençli birlikte preslenmiş tabaka ile birleştiğinde, 10 yıllık sınırlı bir garanti ile yedeklenen uzun servis süreleri sağlar. Hücresel çok katmanlı yapı yaz aylarında aşırı sıcaklığı en aza indirirken kışın ısıtma maliyetlerini düşürür. Alt kısımda özel bir kaplama, damlamalı yoğunlaşmayı önler. Biitkiler ve canlı dokuları yakan ultraviyole ışınları bloke eder ve sadece faydalı radyasyon iletir.

6mm Polikarbon Levha Özellikleri

  • Çift cidarlı ya da çift duvarlı olarak tabir edilir ve  6mm kalınlığa sahiptir.
  • İnce bir diş bıçağı ile dairesel bir testere kullanarak herhangi bir motifte kolayca kesilebilir.
  • % 80 ışık iletimi.
  • UV ışınlarına karşı 10 yıllık sınırlı garanti.

6mm Polikarbonat Levha Fiyatı

249 TL + KDV

6mm Polikarbon

Levha kalınlığı 6mm olması, polikarbon montaj sistemin çok daha iyi çalışmasını sağlamaktadır.

6mm Polikarbon Levha Ebatları

210 x 600 cm