İçeriğe geç

10mm Polikarbon Levha Çift Duvarlı

  • 2 min read

10mm polikarbon levhalar şeffaf, rakı beyazı,kahverengi ve bronz renginde mevcuttur. (beyaz geri dönüşümlü) olarak satılmaktadır. 10mm polikarbonat levha fiyatları değişken yapıda ve her tür yapıda kullanılmaktadır ancak çatılarda daha çok kullanılır ve su sızdırmazlık görevide yapıp, çatı kaplama levhası olarak kullanılır. Hafif ve düşük maliyeti müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

10mm polikarbon beyaz

Bu ikiz duvarlar 10mm polikarbonat levhalar, carportlar, yürüyüş yolları, araba barınakları, sigara barınakları, beşik tonozları, bahçe barınakları, pergola ve çardaklar gibi açık yapılar için çatıların yapımında kullanılır. Set tasarım ve sahne inşaat şirketleri, bu 10 mm’lik polikarbonat levhaları, inşaat evreleri ve setler için, hafif ve kesilmesi ve şekillendirilmesi kolay olan büyük panellerde mevcut olmalarından dolayı da beğenir.

Plastik bir çatı levhası olarak, ikiz duvar 10mm polikarbonat levha, yüksek bir doğal ışığın geçmesine izin verirken, güçlü, yüksek darbeye dayanıklı bir çatı kaplama levhası olma avantajını sunar. PVC ve PETG gibi diğer plastik çatı kaplama levhaları aynı seviyeleri sunmaz ve genellikle uzun ömürlü olmayacaktır.

10mm Polikarbonat Levha Fiyatları

Tüm cam çubukları, sac kapaklarını ve diğer aksesuarları 10 mm polikarbonat levhalarınızla birlikte satın almanıza yardımcı olmak için, yalın çatıya ihtiyacınız için gerekenleri sağlayacak parça listesi hesaplayıcıları oluşturduk. Çift cidarlı 10mm polikarbonat tabakanın ince bir diş testere, metal kesme diski, daire testere veya keskin bir Stanley bıçağı ile kesilmesi kolaydır. Wikihow, sayfaları kesmek için hızlı bir kılavuz hazırladı ve süreci göstermek için ilk videolarımızdan birini seçti.

10mm polikarbonat fiyat

http://www.polikarbonfiyatlari.co/8mm-polikarbon-levha-fiyatlari.html