İçeriğe geç

Soğuk Çerçeveler için Polikarbonat

  • 1 min read

Neredeyse kırılmaz cloche cam, polikarbonat bölmeleri seçin: yarım bardak ağırlığı ve güçlü 290x – biz size Cloche için gereken boyuta kesecek
Cam yerine polikarbonat kullanarak soğuk çerçeve neredeyse yok edilemez olun.

Bizim Polikarbonat cama göre 200x güçlü ve yarım ağırlığı kolay, mükemmel bir kırık veya varolan cam paneller yerine seçim kullanmak için yapım. Bizim polikarbonat da sararma, yaşlanma ve doluya karşı 10 yıl garanti ile geliyor.

Basitçe yukarıdaki Boyut kutusunda bizim Cut içine panelleri ölçüleri girin ve biz serada gitmek için hazır güvenle ihtiyacınız panelleri, teslim edeceğiz.

Polikarbonat çok güçlü olduğu için size zaman yakında polikarbonat paneller değiştirmeniz gerekmez edeceğiz emin olabilirsiniz.

 

Özel gereksinimler

Eğer bir yuva deliği, alanı gibi ya da plastik kesip veya bir açı bizim Opsiyonel Ekstralar alanında yukarıda sipariş edebilirsiniz şekillendirecek istiyorsanız.
Biz onları Çıkışları Kes diyoruz; sadece bizim Kes Çıkışları menüsünden ihtiyacınız olan kesik sayısını seçin. Eğer bir açı şekli gerekiyorsa Örneğin, büyük bir delik ve bir köşe 3 kesimleri eşit olur senin plastik kesti; seçiniz ‘3’ bizim Kes Çıkışları menüsünden.
Ardından, bilgisayar dosyaları sizin gereksinimleri bir çizim göndermek için yükleme kroki düğmesini tıklatın. Sizin çizim siparişiniz ile birlikte bize gelecektir.
Bu kadar. Biz herhangi bir sorunuz varsa, biz irtibat halinde olacağım.